Home » O Ronniem » Výstavy

Naše výsledky z výstav:


Rok 2010
Kde Typ výstavy Kdy Třída Výsledek    Rozhodčí   
České Budějoviceu Klubová výstava retrieverů KCHLS 08.05 pracovní VD Stepinsky Andrzej, "Polsko"


Rok 2009
Kde Typ výstavy Kdy Třída Výsledek    Rozhodčí   
Hluboká nad Vltavou Klubová výstava retrieverů 10.05 pracovní V1, CAC Mrs. Mary O´Donoghue, "Irsko"
Hluboká nad Vltavou Klubová výstava retrieverů 09.05 pracovní VD Mr. Jos De Cuyper, "Belgie"
Brno DUOCACIB mezinárodní 07.02. pracovní VD Mrs. Hana Ahrens, "Rakousko"


Rok 2008
Kde Typ výstavy Kdy Třída Výsledek    Rozhodčí   
Hluboká nad Vltavou/td> klubová KCHLs 11.05. otevřená VD Mrs. Susanna Höger, Rakousko
Hluboká nad Vltavou/td> klubová KCHLs 10.05. otevřená V1 Mr. Jef Verrees, Belgie
Brno mezinárodní 9.2. otevřená V Marian Novák, SK


Rok 2007
Kde Typ výstavy Kdy Třída Výsledek    Rozhodčí   
České Budějovice klubová KCHLS 16.9. otevřená VD2 Sauge Jan-Roger, NOR
České Budějovice klubová KCHLS 15.9. otevřená VD Chris Hancock, IRL
Brno mezinárodní 23.6. otevřená V3 Dr. B. Jindřichovský
Brno mezinárodní 23.6. otevřená V3 Dr. B. Jindřichovský
Buchlovice oblastní 9.6. otevřená VD Ing. F. Siladi
Konopiště klubová RK 26.5 otevřená VD Mr. B. Facq
Hluboká n. Vltavou speciální KCHLS 12.5. vítězů V1, CAC, VSV Ing. F. Korda
Ostrava národní 14.4. vítězů V1, CAC Ing. F. Korda
Brno mezinárodní 10.2. mezitřída V3 Ing. J. Dostál, Dr.Sc.
Olomouc národní 13.1. mezitřída V4 MVDRr. J. Bendová


Rok 2006
Kde Typ výstavy Kdy Třída Výsledek Rozhodčí
Olomouc národní 14.1. mladých V1, CAJC, nejlepší ml. Dr. B. Jindřichovský
Brno mezinárodní 11.2. mladých VD Korózs András
Ostrava národní 8.4. mladých V1, CAJC F. Pasák
České Budějovice mezinárodní 22.4. mladých V2 M. Novák (SK)
Konopiště klubová RK 27.5 mladých V2 W. Trzebiecki
Brno mezinárodní 24.6. mladých V1, CAJC P.F. Berchtold (A)
Mladá Boleslav národní 22.7. mezitřída VD A. Goldfussová
Bratislava mezinárodní 19.8. otevřená V2 Nagy István
Brno-Žebětín klubová RK 16.9. mezitřída V1, CAC, KV, BOB Mrs. H. Jokisilta (F)
Brno národní 23.9. mezitřída V2 M. Kašpar
Třeboň klubová KCHLS 28.10. mezitřída V1, CAC Mrs. M. Huber (A)
Nitra mezinárodní 4.11. mezitřída V2, r. CAC  
Poznaň světová 11.11. mezitřída VD  
Praha mezinárodní 18.11. mezitřída V1 V. Adlt


Rok 2005
Kde Typ výstavy Kdy Třída Výsledek Rozhodčí
České Budějovice mezinárodní 8.10. dorost VN1 D. Smržová
Praha národní 12.11. dorost N2 Anna Goldfussová