Home » Ronnieho svět » Lovecký výcvik

VÍKENĎÁK ŘÁSNÁ 08.-09.března 2008

Vydali jsme se na další víkenďák s Horys-lovem tentokrát do Řásné, camp Velkopařezitý. Kemp nám poskytl zázemí nejen ubytovací, stravovací, ale především výborné plochy na výcvik (pole, les a rybník).

Výcvik začal hned v sobotu po příjezdu všech účastníků a bylo jich opravdu hodně:) Od ohařů po retrievery.
Cvičili jsem slídění s dohledávkou (pernaté i srstnaté), vlečky s pernatou nebo se srstnatou a to jak na poli, tak v lese; kačenu z hluboké vody, navádění na 2kusy, marking a spousta dalších užitečných cviků. K výcviku krom atrap, které jsou nedílnou součástí výcviku bylo i dostatek zvěře a dokonce i "sněžní" králíci, tak jsme měli možnost setkat se s teplou zvěří.

Po celodenním výcviku byla připravena oslava MDŽ a dodatečná gratulace Simoně k narozeninám. Večer jsme strávili v příjemném posezení u vínka a výborných pochutin od sladkého po slané.

V neděli ráno nás čekalo krásné slunné počasí a tak jsme hned začali s dopoledním výcvikem. Celý víkend byl pro nás velkým přínosem, opět jsme zjistili, že je pořád něco zdokonalovat a v čem je největší problém. Dozvěděli jsem se spoustu rad a triků.

Tímto bych chtěla poděkovat celému Horys-lovu (Mirkovi, Simoně, Karlovi, Katce, Danovi a všem, kteří se podíleli). A těšíme se na další víkenďák.