Home » Ronnieho svět » Ronnie agility

Neoficiální závody agility Blansko 30.09.2007

Když jsme vyjížděli z Brna, tak nás vyprovázelo sluníčko a v Blansku mha a pěkná kosa. S postupem přibývajících hodin se nakonec sluníčko ukázalo v celé své kráse a bylo to moc pěkná slunná neděle.
Na závody jsme se vypravili v sestavě: Marcela + Alda + Eugene, Lucka + Asinka, Terka + Dik, Martina + Arty, Marika + Bessy.
Cvičák v Blansku není zrovna největší, takže parkur byl hned blízko čekajícím psům, majitelům, návštěvníkům, což možná některé pejsky mohlo rozptylovat. Samotná plocha parkuru mě osobně nepřišla příliš velká, což možná způsobilo i to, že parkur jak byl jednou postaven, tak se s ním už příliš nehýbalo, pouze se snižovala nebo zvyšovala výška skoček.
Program se skládal z Jumpingu, Open a Jumping o peníze. Výsledku z Jumpingu a Open se sčítal dohromady a byl vyhodnocen zvlášť v kategorii začátečníci a zvlášť v kategorii pokročilých. Jumping o peníze se hodnotil pro všechny kategorie dohromady.
Během závodu i čekáním na další běh nám svítilo sluníčko a nálada byla skvělá.
Myslím, že všichni jsme zvládli jak Jumping, tak Open velmi pěkně. Některé týmy dokonce tak dobře, že se dostali do první desítky a tímto holkám moc gratuluji.

Posuďte sami:
SA: (celkově 21týmů)
1.místo: Lucka + Asinka (Jumping 2.místo, Open 5.místo)
4.místo: Marcela + Alda (Jumping 6.místo, Open 4.místo)
5.místo: Terka + Dik (Jumping 1.místo, Open 10.místo)

MA: (celkově 12týmů)
2.místo: Martina + Arty (Jumping 3.místo, Open 2.místo)

K-9 Lískovec Agility Team

A jak jsme dopadli mi
Jumping: DIS
- Ronnie si občas myslí, že těch překážek je asi málo, tak si nějakou přidá nebo je tak nedočkaví, že si nějakou skočí dopředu sám. Ale všechno ještě natrénujeme…
Open: 13.místo
- čas jsme měli myslím moc pěkný a to 37,87s, ale dostali jsme 5trestných bodů za sestupnou zónu na kladině. Ale jinak jsem z tohoto běhu měla moc dobrý pocit.

Celkově se celá neděle vydařila a už se těšíme opět někde na viděnou...